bosanski
čeština
Dansk
deutsch
english
español
français
hrvatski
italiano
magyar
nederlands
Norsk
polski
português
român
shqiptar
slovenščina
slovenský
suomalainen
svensk
Türk
Việt
ελληνικά
Беларускія
български
русский
српски
Український
भारतीय
ภาษาไทย
中国的
日本人
CannerGrow by Cannerald - 32 dilde Açılış Sayfası / Web Sitesi / Satış Huni - Uluslararası ekip oluşturmayı destekleyen pazarlama materyali Invest in Cannabis (THC and CBD) - İnternette herkes uygun değil. Persoalize bir açılış sayfası ideal olarak kullanıcıya tam olarak aradığı bilgiyi sağlar. Uluslararası işletmeniz için web sitesi çok dillidir.


Türk, Turkish - Turkey,
Bir web sitesi bir ürün veya bilgiye olan ilgiyi arttırır. Kişisel açılış sayfası, kullanıcının doğru bilgileri edinmesi için mümkün olan en az çabayı göstermesini sağlar.: Bir açılış sayfasının temel amacı, müşterinin gereksinimlerini karşılamak ve uygun bir eylem gücü oluşturmak veya pekiştirmek ve müşteriyi web sitesi aracılığıyla etkileşime girmeye teşvik etmektir. CBD, THC, Grow Türkiye, Turkey
Greek, Vietnamese, Ukrainian, Turkish, Thai, Slovenian, Slovak, Serbian, Russian, romanian, Portuguese, Polish, Norwegian, Hungarian, Japanese, Italian, Swedish, spanish, english, Dutch, Croatian, hindi, French, Finnish, danish, Chinese, Czech, Bulgarian, Bosnian, belarusian, Albanian, German,
Ev - CannerGrow by Cannerald - 32 dilde Açılış Sayfası / Web Sitesi / Satış Huni - Uluslararası ekip oluşturmayı destekleyen pazarlama materyali Cannerald açılış sayfası - CannerGrow by Cannerald - 32 dilde Açılış Sayfası / Web Sitesi / Satış Huni - Uluslararası ekip oluşturmayı destekleyen pazarlama materyali
Website Tracking
CannerGrow açılış sayfasının oluşturulması

Cannerald davet bağlantılarınız, verileriniz ve diğer pazarlama materyallerinizle size 32 dilde kişiselleştirilmiş bir açılış sayfası (http://USERNAME.your-grow.com) sunuyoruz.Bir kerelik kurulum ücreti: 39.00 avro (KDV dahil)

Açılış sayfası, ödeme alındıktan sonra ayarlanır. Siteyi kullanabildiğiniz anda mail ile bilgilendiririz.
Fatura tutarı banka havalesi veya PayPal ile ödenebilir. Lütfen fatura numarasını belirttiğinizden emin olun, aksi takdirde tutarı tahsis edemeyiz!

Lütfen önce formu doldurunuz. Bundan sonra fatura ile ödeme bilgilerini talep edebilirsiniz.

  Örnek açılış sayfası  
CannerGrow'da kullanıcı adınızı ve 3 davetiye bağlantınızı (kayıt sayfası, açılış sayfası ve mağaza bağlantısı) girin
3 davet bağlantısının yalnızca kişiselleştirilmiş kısmını (son 6 karakter) girin.

CannerGrow'daki kullanıcı adınız *
CannerGrow'daki kayıt sayfanız *
https://cannergrow.com/r/
CannerGrow'daki açılış sayfanız *
https://cannergrow.com/r/
Cannerald mağaza bağlantınız *
https://cannergrow.com/r/

Bir kullanıcı adı seçin.
Kullanıcı adı aynı zamanda web sitenizin (https://USERNAME.team-grow.info) ve açılış sayfanızın (https://USERNAME.your-grow.com) bir parçasıdır.

Kullanıcı adı *
E-posta *


Fatura adresi:

Şirket

Ad *
Ad *
Yol *
Posta Kodu *
Şehir *
Ülke *
Telefon
Faks
Internet
Skype*) Bu alanlar doldurulmalıdır.

IS-R InternetServices-Reinders
Dipl. Ing. Bernd Reinders
Telefon: +49 15782248200
mail: [email protected]
Skype: marion.reinders2

CannerGrow by Cannerald - 32 dilde Açılış Sayfası / Web Sitesi / Satış Huni - Uluslararası ekip oluşturmayı destekleyen pazarlama materyali - Bir açılış sayfası pazarlama amaçlarına hizmet eder: Tam olarak hedef gruba göre uyarlanmıştır.


CANNERALD - CannerGrow, CannerMed, CannerRec -Yunan, Vietnam, Ukrayna, Türk, Tayland, Sloven, Slovak, Sırp, Rus, romanian, Portekizce, Polonya, Norveç, Macar, Japon, İtalyan, İsveç, İspanyolca, İngilizce, Hollanda, Hırvat, Hintçe, Fransız, Fince, Danimarkalı, Çin, Çek, Bulgar, Bosna, Belarus, Arnavut, Alman, Türkiye, Turkey
Türk, Turkish - türkiye, money earning by growing self -tuerk participation
tuerk - your invest in cannabis
tuerk - High Staking Rewards
High Staking Rewards

Cannerald (CannerGrow, CannerRec and CannerMed) :Açılış sayfalarını kullanarak, web sitesi sahipleri kolayca potansiyel müşteri oluşturabilir. Kişiselleştirilmiş web sitemiz açıkça ve amaçlarla tasarlanmıştır. - Katma değerli içerik - açılış sayfamızı tasarlarken amaç buydu. Tüm özellikler ve işlemler kişisel web sitesinde adım adım ekran görüntüleri ile açıklanmaktadır. : CannerGrow by Cannerald - 32 dilde Açılış Sayfası / Web Sitesi / Satış Huni - Uluslararası ekip oluşturmayı destekleyen pazarlama materyali !


Türk, Turkish - Turkey, Türkiye, Turkey
/ German, Albanian, belarusian, Bosnian, Bulgarian, Czech, Chinese, danish, Finnish, French, hindi, Croatian, Dutch, english, spanish, Swedish, Italian, Japanese, Hungarian, Norwegian, Polish, Portuguese, romanian, Russian, Serbian, Slovak, Slovenian, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese, Greek, Cannerald / CannerGrow için müşteri adayı oluşturma ve satış desteği - kolaylaştı. Kişiselleştirilmiş Web Sitesi / Açılış Sayfası / Satış Huni, adım adım talimatlarla 32 dilde.